Вимушені відключення електроенергії в Україні: Укренерго закликає до економії

Сьогодні Національна енергетична компанія «Укренерго» повідомила про аварійні відключення електроенергії у восьми областях України. Причиною стали пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок ворожих атак, а також зростання споживання електроенергії через похолодання.

Внаслідок пошкоджень, завданих ворожими ракетно-дроновими атаками об’єктам генерації та передачі електроенергії, сьогодні у Харківській, Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській (частково) і Черкаській (частково) областях були застосовані аварійні відключення

– повідомили в Укренерго.

Споживання електроенергії, як зазначається, демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 4 лютого, станом на 7:30, його рівень був на 2,8% вищим, ніж попереднього дня – у понеділок.

Добовий максимум споживання 3 лютого був зафіксований вранці – на 2% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня, 31 січня. “Причина – зниження температури повітря на всій території України”, – ідеться у повідомленні.

Як зауважується, зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.

“Будь ласка, споживайте сьогодні електроенергію дуже ощадливо у період з 7:00 до 22:00. За можливості – не користуйтесь у цей період потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких пристроїв одночасно”, – закликали в Укренерго.

І наголосили, що “ситуація в енергосистемі може змінюватись”.

The post Вимушені відключення електроенергії в Україні: Укренерго закликає до економії first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Схожі статті

Олександр Усик відмовився від всіх чемпіонських титулів

Український боксер Олександр Усик, який протягом кількох років утримував титул абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, прийняв важливе...

Зниження інтенсивності російських авіаударів: оцінка з Естонії

На думку естонських військових аналітиків, нещодавнє зменшення кількості російських бомбардувань України може бути частиною спеціальної стратегії накопичення ракет...

Цифрова трансформація: військові зможуть переводитися через застосунок “Армія+”

В Україні стартує пілотний проект, який передбачає переведення військовослужбовців між частинами за допомогою мобільного застосунку “Армія+”. Віце-прем'єр України...