Український бізнес стикається з проблемами бронювання співробітників

0
18

У нещодавньому інтерв’ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

«Проблема набуває системного характеру. По суті, рішення про повторне підтвердження статусу критично важливого підприємства просто «зависає» у відповідних органах», – йдеться у зверненні ЄБА.

Як ідеться в повідомленні, станом на середину 2024 року співробітники в лавах ЗСУ є у 86% опитаних членських компаній Асоціації.

У половини, а саме у 52% компаній, кількість мобілізованих сягає до 10% від загальної кількості військовозобов’язаних. У 28% кількість мобілізованих сягає 10-20%, у 6% – 20-40%.

У близько половини компаній, а саме 46%, серед мобілізованих або добровольців є критичні для роботи підприємства фахівці.

Раніше повідомлялося, що з ініціативи Зеленського бронювання було призупинено на час аудиту критичних підприємств. Потім Міноборони спростувало це.

Але, як бачимо, проблеми з бронюванням усе ж таки почалися.