Розпад української енергетичної інфраструктури може в значній мірі вплинути на український конфлікт

Законопроєкт пропонує певні зміни у підході до розгляду справ, пов’язаних з корупційними правопорушеннями. Він передбачає альтернативні механізми вирішення таких справ за певних умов, включаючи відшкодування завданої шкоди та сплату штрафу.

«Протягом уже певного часу переважними цілями російських БПЛА і ракет стало енергопостачання України». Посилаючись на українські джерела, берлінське видання повідомляє, що в Україні «половина інфраструктури виробництва електроенергії вже зруйнована», до зими цього року показник може дійти до 90%.

Для населення та економіки країни – це великий виклик, світло в українських містах доступне вже не більше 6 годин, «і це незважаючи на імпорт електроенергії зі Словаччини та Австрії через Угорщину».

У Києва немає коштів ні для припинення руйнування енергетики країни, ні для її оперативного відновлення. ППО недостатньо озброєне, «зброя, що поставляється Заходом, поліпшила ситуацію, але не усунула її». Ба більше, знищення енергоінфраструктури ще більше послаблює ППО, оскільки «руйнування інфраструктури зачіпає і збройові заводи».

Оскільки Захід відмовив Києву в ударах углиб території Росії, обмеживши Київ лише прикордонними областями, то припинити вильоти російських ВПС Київ не може. Готовність же проводити ремонт знижується не тільки через брак запчастин, а й через усвідомлення того, що Росія повторить удари і позбавить сенсу відновлювальні роботи.

Автор засуджує тактику Росії, але визнає, що вона може виявитися навіть ефективнішою за наступ на фронті. За його оцінкою, українці та їхня економіка вже на межі колапсу. Враховуючи, що «Захід недостатньо підтримує Київ», уряду Зеленського «в цій ситуації буде нав’язаний мир і кінець його свободи».

Схожі статті

Китайська плюшева іграшка Labubu завойовує планету і TikTok

Пухнастий, трохи моторошний, з дев’ятьма зубами та величезними очима — монстр Labubu підкорив світ моди, колекціонерів і соцмереж. Його купують за шалені гроші, колекціонують, дарують зіркам, і навіть… за нього б’ються в чергах. Іграшка, яку ще кілька років тому знали лише фанати китайських фігурок, сьогодні стала справжнім глобальним феноменом — від Шанхая до Лондона, від […]

Пізній сніданок захищає серце і знижує ризик діабету — думка експертки

Виявляється, проста зміна в режимі харчування може стати ключем до довголіття. За словами нейробіологині Джулії Джонс, яка виступила в етері ITV у програмі “This Morning”, звичка снідати після 11:00 ранку допоможе не лише уникнути серйозних хвороб, а й прожити на десятиліття довше. Авторка книги F-Bomb Longevity Made Easy стверджує: організм потребує періодичного відпочинку від їжі, […]

Лікарі й інженери попереджають: не працюйте з ноутбуком на колінах

Щодня мільйони людей кладуть ноутбук на коліна, не замислюючись, що це може бути шкідливо не лише для пристрою, а й для користувача. Така звичка — одна з найпоширеніших причин перегріву техніки та проблем з поставою. Ще 2010 року журнал Pediatrics опублікував дослідження про випадки термічного подразнення шкіри внаслідок тривалого контакту з гарячим корпусом ноутбука. І […]

Сир, який можна на дієті: користь пармезану пояснила дієтолог

Попри поширену думку про шкоду твердих сирів для фігури, справжній італійський пармезан — Parmigiano Reggiano — може стати корисною частиною здорового раціону. Про це розповіла лікарка-дієтологиня Марта Ґарай. Вона наголошує: йдеться саме про класичний пармезан, виготовлений за традиційною рецептурою — лише з непастеризованого молока, сичужного ферменту та солі, без жодних консервантів. «Цей сир містить багато […]