Під Києвом викрили підпільне виробництво фальсифікованої кави: збитки — понад 100 млн грн

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) України у Київській області викрили масштабну схему незаконного виробництва та продажу кави під виглядом продукції світових брендів. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Підозру повідомлено організатору злочинної схеми та п’ятьом його спільникам.

За даними слідства, зловмисники не мали жодних дозволів, ліцензій чи угод на використання відомих торговельних марок. Незважаючи на це, вони організували масштабне виробництво підробленої кавової продукції у складських приміщеннях на території Київщини.

Фальсифікат фасували й продавали як оптом, так і вроздріб — через інтернет-магазини, торгові точки та ринки. Усе це відбувалося під виглядом оригінальної продукції світових брендів.

Слідство встановило, що учасники схеми встигли легалізувати понад 100 млн грн доходів, отриманих від протиправної діяльності. У ході обшуків правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення, обробки та фасування кави, документацію, чорнові записи та інші докази.

Також вилучено 11 елітних автомобілів, серед яких Maserati Quattroporte, Mercedes-Benz S 65, Ford Explorer, Dodge Durango, Dodge Charger, Chrysler 300 S, Chevrolet Corvette та інші. Це свідчить про значні прибутки, які учасники схеми отримували, торгуючи підробкою.

Досудове розслідування триває. У разі доведення провини, фігурантам загрожує серйозне покарання за незаконне використання торговельних марок, фальсифікацію продукції та відмивання коштів.

Схожі статті

Олександр Усик відмовився від всіх чемпіонських титулів

Український боксер Олександр Усик, який протягом кількох років утримував титул абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, прийняв важливе...

Зниження інтенсивності російських авіаударів: оцінка з Естонії

На думку естонських військових аналітиків, нещодавнє зменшення кількості російських бомбардувань України може бути частиною спеціальної стратегії накопичення ракет...

Цифрова трансформація: військові зможуть переводитися через застосунок “Армія+”

В Україні стартує пілотний проект, який передбачає переведення військовослужбовців між частинами за допомогою мобільного застосунку “Армія+”. Віце-прем'єр України...