На Миколаївщині загинув 21-річний сержант, який нещодавно став батьком

У Миколаївській області під час виїзду на виклик про сімейну сварку трапилася трагедія — зловмисник кинув гранату у поліцейських. Один правоохоронець загинув, ще троє отримали поранення. Про це повідомив голова Національної поліції України Іван Вигівський.

Інцидент стався вдень. За даними правоохоронців, після прибуття наряду поліції на місце виклику порушник, намагаючись втекти, дістав гранату та кинув її у бік поліцейських.

Від вибуху загинув 21-річний сержант поліції Максим Рижко. Ще троє його колег отримали поранення та були госпіталізовані.

“Нещодавно Максим став батьком. На жаль, його донька дізнається про героїзм свого батька через роки…” — написав Іван Вигівський на своїй сторінці у Facebook.

Він також звернувся до громадськості: “Для всіх скептиків, які вважають, що всю поліцію потрібно відправити на фронт — задумайтесь: а що, якщо біда станеться з вашими близькими? До кого ви звернетесь по допомогу?”

Озброєного нападника поліцейські оперативно затримали. За фактом трагедії відкрито кримінальне провадження, триває слідство.

Схожі статті

Удар по російському ВПК: українські сили в червні досягли рекордів

У червні 2026 року українські Сили оборони суттєво активізували повітряні атаки на об'єкти російського військово-промислового комплексу, встановивши нові...

WBC готує призначення нового чемпіона: Усик відмовився від титулу

Світова боксерська рада (WBC) підтвердила зміну статусу чемпіонського титулу у надважкій вазі після офіційної відмови українського боксера Олександра...

Словаччина погрожує заблокувати допомогу Україні на саміті НАТО

Прем’єр Словаччини Роберт Фіцо оголосив, що країна може заблокувати ухвалення нових рішень стосовно фінансової та військової підтримки Україні...