Мобілізація на підтримку: петиція зібрала 25 тисяч підписів за 3 дні

Петиція до президента, щодо мобілізації правоохоронців, держслужбовців та інших працівників бюджетної сфери, швидко здобула підтримку, збираючи 25 тисяч голосів лише за 3 дні. Ініціатор висловлює пропозицію щодо надання пріоритетного прийому на роботу в державні, комунальні підприємства та правоохоронні органи демобілізованим із Збройних Сил України після розпочаття повномасштабної війни. Цікаво, що попередня подібна петиція від народного депутата Дубінського, під №22/204852-ЕП, щодо мобілізації депутатів та чиновників, зібрала необхідну кількість голосів за 87 днів, при цьому вона отримала підтримку великих телеграм-каналів. Наразі ця петиція перебуває на розгляді в адміністрації президента вже 4,5 місяці. Це важливо зауважити, що, незважаючи на те, що українці не поспішали підтримувати мобілізацію чиновників восени 2023 року, зараз, навіть з урахуванням необхідності авторизації, подібні петиції здатні зібрати необхідну кількість голосів за декілька днів.

У висновках можна зазначити такі ключові моменти:

Підтримка громади: Швидка мобілізація та широке підтримка петиції, яка зібрала 25 тисяч голосів протягом трьох днів, свідчить про активність та зацікавленість громадян у покращенні ситуації в державі.

Прозорість та демократія: Порівняно з попередніми ініціативами, які займали більше часу та зусиль для збору підписів, ця петиція показує, що доступні інструменти демократії, такі як петиції, можуть ефективно прискорити вирішення важливих питань.

Важливість відгуку влади: Важливо, щоб влада враховувала голос громадян та реагувала на їхні побажання швидко та ефективно, як це сталося у даному випадку.

Підвищення зацікавленості громадськості: Спостереження за швидким зростанням підтримки подібних ініціатив може відображати зростання зацікавленості громадян у вирішенні питань громадського значення.

У цілому, петиція щодо мобілізації правоохоронців та державних службовців стала важливим сигналом для влади про необхідність швидких та конструктивних дій у цьому напрямку.

Схожі статті

Фіктивне батьківство за $3 тис.: у Києві викрили схему втечі ухилянтів

У Києві викрили організовану злочинну групу, яка допомагала військовозобов’язаним чоловікам незаконно виїхати за кордон, оформлюючи фіктивне батьківство. За $3 тис. зловмисники пропонували стати «багатодітними батьками», підшукуючи для цього малозабезпечених жінок з дітьми. Слідство встановило, що учасники групи знаходили жінок з малолітніми дітьми та пропонували їм грошову винагороду за визнання стороннього чоловіка батьком своєї дитини. Це […]

Суд відправив заступника Кличка під домашній арешт

Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід для заступника голови КМДА та депутата Київради від партії «Європейська солідарність» Володимира Прокопіва. До 20 червня він перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом. За версією слідства, навесні 2022 року Прокопів організував схему переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон, маскуючи їх виїзд під виглядом водіїв «гуманітарних вантажів». Йдеться про внесення фіктивних […]

Викладач, звинувачений у домаганнях, хоче повернутись у Львівський університет

Колишній викладач факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Йосип Лось подав до суду, аби поновитися на посаді. Раніше його звільнили після публічних звинувачень у сексуальних домаганнях з боку колишніх студенток. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на журналістку NGL.media Катерину Родак, яка стала однією з перших, хто публічно розповів про домагання з боку […]

Акторка Ксенія Мішина потрапила під обстріл у центрі Одеси

Відома українська акторка Ксенія Мішина стала свідком російського обстрілу Одеси. Зірка приїхала до міста та опублікувала моторошне відео моменту атаки, на якому тікає від вибухів. На своїй сторінці в Instagram Мішина написала: «30 шахедів… Одеса… Бігли з усіх ніг. Давно не відчувала такого страху». На кадрах чути звуки вибухів і видно, як акторка, перебуваючи в […]