Борги за світло у Києві перевищили 1,2 мільярда гривень

На початок травня 2025 року заборгованість мешканців Києва за спожиту електроенергію сягнула рекордних 1,2 млрд гривень. Це на понад 220 мільйонів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє енергетична компанія YASNO.

Попри зростання боргів, у компанії наразі не планують масових відключень електропостачання для неплатників. Натомість обіцяють посилити інформаційну кампанію, щоб нагадати споживачам про необхідність розрахунків.

Зокрема, YASNO активно інформує боржників через електронні рахунки, паперові платіжки з вказаною сумою заборгованості, повідомлення в SMS та Viber, а також автоматичні голосові дзвінки (IVR). У разі відсутності реакції на попередження — надсилається письмове повідомлення через «Укрпошту».

У компанії наголошують: якщо боржник не погасить заборгованість упродовж 10 днів після отримання письмового попередження, електропостачання буде призупинене.

Попри складну економічну ситуацію, YASNO закликає киян не накопичувати борги, щоб не залишитись без світла в критичний момент. Водночас компанія підкреслює, що поки розраховує на добросовісність клієнтів і не планує жорстких санкцій.

Схожі статті

Російський наступ стикається з труднощами: новий звіт ISW

Військові дії Росії на декількох фронтах України продовжуються, проте їхні спроби досягти значних результатів стикаються з серйозними перешкодами....

Військовий отримав вирок за напад на поліцейського: ключові деталі справи

У Житомирській області Звягельський міськрайонний суд ухвалив рішення щодо військовослужбовця, який напав на працівника поліції біля територіального центру...