135 тисяч осіб оселилися в Чорнобильській зоні, щоб отримувати державні виплати

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Про це в інтерв’ю Forbes розповіла заступник міністра соцполітики Дар’я Марчак.

За її словами, люди реєструються в Чорнобильській зоні, щоб отримувати виплати від держави за проживання в радіаційно забрудненій території. Навантаження на бюджет – 5 млрд грн на рік.

У бюджеті на 2025 рік передбачили виплати тільки тим, хто жив у зоні ЧАЕС із 1986 по 1993 рік, додала Марчак.

Схожі статті

Електросамокати становлять загрозу для дітей: 390 постраждалих в Україні за п’ять місяців

В Україні відзначається стрімке зростання випадків дорожньо-транспортних пригод з участю електросамокатів та подібного легкого електротранспорту. За даними Патрульної...

Звання Героя України отримають дев’ять оборонців, які увійдуть в історію

27 червня президент України Володимир Зеленський у День Конституції присвоїв дев’ятьом українським військовим та поліцейським найвищу державну нагороду...