У Запоріжжі засудили двох поліцейських за знущання над чоловіком

У Запоріжжі суд визнав винними двох патрульних, які ще у 2020 році під час служби влаштували справжні знущання з місцевого жителя. Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної прокуратури.

За даними слідства, правоохоронці безпідставно зупинили чоловіка просто на вулиці. Вони змусили його повністю роздягтись, при цьому супроводжуючи “перевірку” приниженнями, погрозами та побиттям. Інцидент стався серед білого дня, на очах у перехожих, і тривав близько 40 хвилин.

Прокуратура довела, що дії патрульних були насильницькими, явно принижували людську гідність та виходили за межі службових повноважень. Обох визнали винними за ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України — перевищення влади із застосуванням насильства.

Суд призначив поліцейським по 3 роки позбавлення волі та заборону працювати в органах правопорядку протягом одного року.

Розслідування у справі здійснювали слідчі Державного бюро розслідувань з Мелітополя.

Схожі статті

Трамп вражений успіхами України, Кремль реагує на зміни в політиці США

Президент США Дональд Трамп висловив своє захоплення нещодавніми військовими досягненнями України, зокрема результатами ударів по російським цілям. За...

Відновлення дипломатичних відносин: реакція Мелоні на конфлікт з Трампом

Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні висловилася щодо відносин між Римом та Вашингтоном, підкресливши важливість повернення до конструктивного діалогу після...