У Києві двоє іноземців із ножем напали на чоловіка — їх затримали вже в Хмельницькому

У столиці правоохоронці повідомили про підозру двом громадянам Азербайджану, які напали з ножем на громадянина Туреччини, щоб заволодіти його грошима та телефонами. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Заздалегідь дізнавшись, що чоловік отримає значну суму коштів, нападники почали стежити за ним. Увечері, надягнувши балаклави, напали на потерпілого на вулиці та, погрожуючи ножем, поранили його в ногу.

Після цього вони відібрали 4500 доларів США та два мобільні телефони, втекли з місця події, залишили речі в орендованій квартирі в Києві та спробували втекти потягом до Хмельницького. Однак уже в Хмельницькому їх затримали працівники поліції.

Суд обрав обом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Фігурантам інкримінують розбійний напад, скоєний за попередньою змовою групою осіб із використанням зброї. Їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Схожі статті

Москва в пошуках пального за кордоном: ключовий НПЗ зупинений щонайменше на пів року

Внаслідок нещодавніх атак українських безпілотників, Московський нафтопереробний завод, один з основних об’єктів паливної інфраструктури Росії, може залишитися закритим...

Енергетична ситуація в Україні: стабільність із закликами до економії

Національна енергетична компанія "Укренерго" повідомила, що 25 червня не планується введення графіків відключення електроенергії для населення, а також...