“Тимчасове управління” від Путіна: нова спроба маніпулювати мирними процесами в Україні

Володимир Путін знову виступив із провокаційною заявою, запропонувавши обговорити можливість введення “тимчасового управління” в Україні. За словами російського лідера, таке управління можна було б здійснити під егідою ООН та за участі інших країн, включаючи США та європейських партнерів Росії. Путін запевнив, що таке управління було б необхідним для проведення “демократичних виборів”, а під його контролем можна було б почати мирні переговори та підписати “легітимні документи”, які будуть визнані в усьому світі.

Заява Путіна прозвучала під час його спілкування з моряками атомного підводного крейсера “Архангельськ”, і була направлена на створення вигляду мирного процесу та розширення російської сфери впливу в Україні. Проте, така пропозиція викликала різку реакцію з боку США та Європи. Представник Ради національної безпеки Білого дому зазначив, що питання влади в Україні визначається Конституцією країни та її народом, і тому про “тимчасове управління” не може бути й мови. Сполучені Штати підкреслили, що влада в Україні є суверенним правом її громадян і жодні пропозиції ззовні не можуть вплинути на цей процес.

Тим часом, Путін не оминув і питання українського батальйону “Азов”, який, за його словами, “набуває фактичної влади”. Це, на думку російського лідера, є однією з проблем для стабільності в Україні. Однак у Білому домі швидко відреагували на його заяви, заявивши, що Україна не погодиться на жодне “тимчасове управління” і що ці розмови є неприпустимими.

Ці заяви, зокрема, ставлять під сумнів саму концепцію мирних переговорів і додають ще більше напруги в міжнародну політичну ситуацію. Путін намагається повернутися до дипломатичних ініціатив, але його пропозиції є неприйнятними для Києва та його західних союзників, що підкреслює суверенітет України та її право самостійно визначати політичне майбутнє.

Головним питанням залишається, чи зможе Путін знайти компроміс або нові шляхи досягнення своїх цілей, при цьому не порушуючи міжнародних норм та законів. У той же час його амбіції щодо контролю над Україною продовжують розчаровувати не лише українців, але й міжнародну спільноту, яка налаштована на підтримку незалежності та територіальної цілісності України.

The post “Тимчасове управління” від Путіна: нова спроба маніпулювати мирними процесами в Україні first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Схожі статті

Вчені дослідили вплив алкоголю на прийняття рішень у чоловіків і жінок

Алкоголь може по-різному впливати на поведінку чоловіків і жінок, змінюючи нейронні процеси, які беруть участь у прийнятті рішень. Такого висновку дійшли дослідники з Техаського університету в Ель-Пасо (UTEP), про що повідомило видання Earth.com. Команда під керівництвом доктора Александра Фрідмана розробила спеціальну експериментальну модель RECORD (Reward Cost Decision-making), щоб дослідити вплив алкоголю на вибір у самців […]

Прожитковий мінімум в Україні: одна куртка на три роки

В Україні офіційні норми прожиткового мінімуму залишаються далекими від реальності. Про це заявив голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев, коментуючи чинні стандарти споживчого кошика та фінансові розрахунки, які використовуються для визначення державної підтримки. Згідно з діючими нормативами, підлітку в Україні належить одна зимова куртка на три роки, а також одна демісезонна куртка — теж […]

Чому не можна запивати ліки кавою: список небезпечних поєднань

Ранкова чашка кави — звичка, без якої багато хто не уявляє свій день. Але мало хто замислюється, що кава може впливати на ефективність лікарських препаратів. Дослідження показали: кофеїн змінює роботу шлунково-кишкового тракту, пришвидшуючи травлення та впливаючи на всмоктування активних речовин у кров. Фахівці попереджають: деякі ліки категорично не можна поєднувати з кавою. Розглянемо найпоширеніші приклади. […]

Скільки води потрібно пити щодня: нове дослідження спростовує популярний міф

Рекомендацію пити щодня два літри води знають усі. Її можна почути у спортзалах, від дієтологів та на сторінках фітнес-блогів. Проте велике міжнародне дослідження, опубліковане в журналі Science, спростовує універсальність цієї поради. У проєкті взяли участь понад 5600 людей із 23 країн світу — від немовлят до людей похилого віку. На основі зібраних даних вчені дійшли […]