Київська ТЕЦ-6 фактично зупинила свою роботу, повідомляють джерела

За інформацією наших джерел, внаслідок ворожої атаки на столицю у ніч на 10 жовтня,  Київська ТЕЦ-6 була практично повністю виведена з ладу.

Нагадаємо, цієї ночі ціллю ворожих ударів стала цивільна енергетична інфраструктура.

Були атаковані ТЕЦ, ГЕС, ТЕС та трансформатори у різних регіонах України. За інформацією  ДТЕК, на Київщині були введені екстрені графіки аварійних відключень.

Довідково:

Київська теплоелектроцентраль № 6  наймолодша в Україні. Її теплова потужність — 1740 Гкал/год, а електрична – 500 МВт, що дозволяло забезпечувати постачання гарячої води і тепла для житлового та соціального фонду у п’яти районах Києва (Дарницькому, Деснянському, Оболонському, Подільському, Шевченківському).

Схожі статті

Трамп вражений успіхами України, Кремль реагує на зміни в політиці США

Президент США Дональд Трамп висловив своє захоплення нещодавніми військовими досягненнями України, зокрема результатами ударів по російським цілям. За...

Відновлення дипломатичних відносин: реакція Мелоні на конфлікт з Трампом

Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні висловилася щодо відносин між Римом та Вашингтоном, підкресливши важливість повернення до конструктивного діалогу після...