Київрада створила робочу групу щодо збитків Укрбуду, але виплат у 2025 не буде

У Києві створено міжвідомчу робочу групу з опрацювання механізмів компенсацій за витрати, пов’язані з добудовою об’єктів корпорації «Укрбуд». Про це повідомила виконувачка обов’язків голови правління ХК «Київміськбуд» Світлана Самсонова.

За її словами, групу очолює заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Владислав Андронов. До її складу увійшли представники Мінекономіки, Київміськбуду та інших центральних і міських органів.

«Я активно працюю в цьому напрямку і бачу перспективу», — зазначила Самсонова.

Йдеться про добудову 18 житлових об’єктів, які після фактичного банкрутства Укрбуду були передані Київміськбуду. Загальні витрати компанії на завершення будівництва перевищили 2,2 млрд грн.

Попри активізацію процесу, Самсонова визнала, що в цьому році рішення щодо механізму компенсацій ухвалено не буде:

«Цього року рішення не буде», — зазначила вона, додавши, що процес можливий лише за умови системної співпраці з урядом.

Проєкт компенсацій передбачає залучення державного фінансування або створення окремих програм на рівні Кабміну.

Нагадаємо, раніше «Київміськбуд» повідомляв про завершення ключових етапів будівництва більшості житлових комплексів Укрбуду, але водночас наголошував, що компанія самотужки не може понести всі фінансові втрати, пов’язані з проєктами збанкрутілого забудовника.

Схожі статті

Електросамокати становлять загрозу для дітей: 390 постраждалих в Україні за п’ять місяців

В Україні відзначається стрімке зростання випадків дорожньо-транспортних пригод з участю електросамокатів та подібного легкого електротранспорту. За даними Патрульної...

Звання Героя України отримають дев’ять оборонців, які увійдуть в історію

27 червня президент України Володимир Зеленський у День Конституції присвоїв дев’ятьом українським військовим та поліцейським найвищу державну нагороду...