Чому затримали “Національний кешбек” за грудень та січень? Роз’яснення від “Дії”

Станом на 5 березня 2025 року українці досі не отримали “Національний кешбек” за грудень та січень, хоча уряд обіцяв здійснити платіж до кінця лютого. В офіційному повідомленні “Дії” заявили, що кошти вже виділені урядом, але для завершення операційних процесів знадобилося більше часу.

Згідно з повідомленням на офіційній сторінці “Дії” в Telegram, уряд уже виділив кошти, але процес обробки платежів зайняв більше часу, ніж очікувалося. “Платежі обробляють, і 3,4 млн українців отримають 714 млн грн кешбеку за грудень і січень зовсім скоро”, — йдеться в повідомленні.

Як зазначено в повідомленні, Міністерство економіки є координатором програми “Національний кешбек”, а також у реалізації програми беруть участь Міністерство цифрової трансформації, Державна податкова служба, Ощадбанк та інші вповноважені банки України. Технологічними партнерами виступають міжнародні платіжні системи Mastercard і Visa.

Незважаючи на ці заяви, в коментарях до повідомлення на Telegram українці висловлюють незадоволення тим, що розраховували отримати кешбек до кінця лютого, як це було обіцяно раніше. “Я чекала і не встигла купити книжку по акції”, — пише одна з користувачок.

Як отримати кешбек і як використовувати гроші

  1. Купуйте товари від українських виробників у магазинах, що підтримують кешбек (список товарів буде публікуватися на офіційному сайті програми “Зроблено в Україні”).
  2. Сплатіть покупку банківською карткою, для якої був оформлений дозвіл на передачу даних.
  3. Отримайте 10% кешбеку від покупки українського товару на спеціальний рахунок.

Кешбек діє на товари українського виробництва, що беруть участь у програмі, окрім підакцизних товарів (пальне, тютюн, міцний алкоголь). Також кешбек поширюється на ліки українського виробництва, вино без додавання спирту і медові напої.

The post Чому затримали “Національний кешбек” за грудень та січень? Роз’яснення від “Дії” first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Схожі статті

Депутатка Третьякова пропонує обмежити пенсійні пільги для військових без бойового досвіду

Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила про намір внести нові законопроєкти, які стосуватимуться пенсійних привілеїв для військових, що не брали участі в бойових діях. На її думку, право на пільги мають мати лише учасники бойових дій (УБД) та матері, які народили та виховали дитину до шестирічного віку. Третьякова звернула увагу […]

Зростання часу у соцмережах викликає депресію у підлітків

Дослідження, проведене в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско, показало, що зростання часу, який підлітки проводять у соціальних мережах, безпосередньо пов’язане з підвищенням симптомів депресії. За три роки середня тривалість щоденного користування соцмережами у дітей зросла з 7 до 73 хвилин, що спричинило збільшення проявів депресії на 35%. У дослідженні взяли участь майже 12 тисяч дітей, за […]

Українські скарби що досі чекають на своє відкриття

Україна відома своєю багатовіковою історією, повною таємниць і несподіваних відкриттів. Протягом століть як володарі, так і прості люди ховали свої найцінніші скарби в землі, печерах і під стінами храмів. Деякі реліквії вже знайшли археологи або випадкові шукачі, проте багато загадок досі лишаються нерозгаданими. Ось п’ять найвідоміших місць, де досі шукають загублені скарби нашої землі. Таємниці […]

У Львові акушерку засудили за побиття колеги металевими інструментами

Личаківський районний суд Львова виніс вирок акушерці Львівської обласної клінічної лікарні Анні Федорчак, яка побила свою колегу під час роботи в пологовому залі. За умисне легке тілесне ушкодження їй призначили штраф у розмірі 850 гривень. Інцидент стався 9 жовтня 2024 року близько першої ночі. Під час конфлікту у пологовому відділенні Федорчак завдала удар колезі Валентині […]